Technologia
Kolektorów całorocznych

Najnowsza technologia solarna oparta o szklane rury izolowane próżnią, dzięki której system działa również w okresach niskich temperatur.

Całoroczny
System Heat Pipe™

Instalacje solarne wykorzystujące rury próżniowe HeatPipe™ zdominowały rynek kolektorów słonecznych do podgrzewania wody, przede wszystkim ze względu na dużą wyższą efektywność mierzoną w skali całego roku.

W porównaniu z poprzednią technologią kolektorów płaskich, kolektory próżniowo rurowe pracują przez cały rok.

Zestawy Solarne PROMAG

Instalacja kolektorów próżniowych jest obecnie najwydajniejszą formą oszczędności związanych z podgrzewaniem ciepłej wody użytkowej.

Polskie Zasobniki C.W.U

W naszych instalacjach stosujemy wyłącznie sprawdzone, polskie zasobniki C.W.U znanych  i renomowanych producentów z polską gwarancją oraz serwisem

Opłacalność i zwrot
inwestycji

Dobrze dobrana instalacja całorocznych
kolektorów słonecznych pokrywa 100%
zapotrzebowania na ciepła wodę poza
okresem grzewczym. 

 

Instalacja solarna eliminuje do 100% kosztów związanych z ogrzewaniem ciepłej wody w okresie poza grzewczym oraz wspomaga ogrzewanie wody z innych źródeł w okresie grzewczym. Tym samym oszczędności generowane są przez cały rok.

Zasada działania
instalacji solarnej

Przedstawiona zasada działania kolektorów słonecznych ukazuje prostotę jej budowy co ogranicza jej awaryjność do mimnimum tym samym zapewnia płynną bezawaryjną pracę w systemie bezobsługowym. Dzięki zastosowaniu elektronicznego sterownika system sam dopasowuje tryb pracy do potrzeb użytkownika