Firma PROMAG funkcjonuje na polskim rynku już ponad 15 lat. Dzięki determinacji i uczciwej polityce handlowej zbudowaliśmy markę o silnej pozycji na rynku. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoliły nam na stworzenie bogatej oferty produktów z zakresu ciepłownictwa. Naszym klientom dostarczamy nowoczesne rozwiązania w konkurencyjnej cenie.

W naszym sklepie online znajdziesz również bogaty wybór różnego rodzaju wymienników ciepła. Oferujemy wymienniki w różnych kompilacjach zestawów. Komplety urządzeń służą do podłączenia kominka lub dwóch różnych układów grzewczych centralnego ogrzewania, zawierających źródło ciepła pracujące w układzie otwartym oraz źródło ciepła pracujące w układzie zamkniętym.

Oferta producenta wymienników ciepła

Sklep PROMAG Online to odpowiedź na zwiększone zapotrzebowanie rynku. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości płytowe wymienniki ciepła, które można stosować w kotłach węglowych, gazowych oraz w kominkach. Umożliwiają one łączenie układów zamkniętych. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich, którzy cenią jakość i dbałość o każdy szczegół.

Bogata oferta armatury hydraulicznej

Specjalizujemy się w sprzedaży armatury hydraulicznej (kolektory słoneczne, pompy ciepła, wymienniki ciepła, śrubunki, zawory trójdrożne i czterodrożne) oraz wielu innych sprzętów i akcesoriów do instalacji centralnego ogrzewania, głównie z odnawialnych źródeł energii. Zapewniamy kompleksową obsługę i doradztwo na terenie całego kraju.

pgm1cm60W ofercie promag mamy solidne produkty płytowych wymienników ciepła. Płytowe wymienniki ciepła współpracują z kotłami węglowymi, gazowymi, kominkiem, itp dając możliwość łączenia układów zamkniętych. Przejdź do produktów tutaj.

Wymienniki ciepła w zestawie, już teraz dostępne! Kompletne urządzenie służy do podłączenia kominka lub dwóch różnych układów grzewczych c.o. zawierających źródło ciepła pracujące w układzie otwartym i źródło ciepła pracujące w układzie zamkniętym. Różne kompilacje zestawów znajdziesz w naszym sklepie PROMAG Online.