Kotły i Kominki
Kotły i Kominki
Kotły i Kominki
Kotły i Kominki

 

Kotły i Kominki

Kotły i Kominki Firmy PROMAG to cenione produkty tylko najlepszych producentów. W swojej ofercie posiada produkty najbardziej popularnych i cenionych producentów kotłów czy kominków. Wieloletnie doświadczenie w montażu tych urządzeń pozwoliło nam na dobranie oferty dla każdego klienta w oparciu o sprawdzoną jakość oraz wydjaność. W naszej ofercie znajdą Państwo kotły stałopaliwowe, olejowe oraz gazowe.

Oferta PROMAG POLSKA dostępna w SKLEPIE Online zawiera:

  • Kotły Olejowe
  • Kotły na Paliwa Stałe
  • Kotły Gazowe
  • Kominki

Kotły i Kominki – Oferta

Kotły

Kotły firmy PROMAG to przede wszystkim renomowane marki producenckie, cenione nie tylko w całej europie ale również i świecie. W naszej ofercie znajdziesz m.in. Kotły z podziałem na:

  • Kotły Olejowe - wykorzystywane do ogrzewania olejowego. Charakterystyką dla takich jest bezobsługowe używanie, a zapas w kotle paliwa zapewnia długą i bez awaryjną pracę. Spalanie w takich kotłach jest całkowite, co zapewnia emitowanie spalin na szczeblu stosunkowo czystym, nie groźnym dla człowieka. Posiadamy w naszej ofercie kotły z różnymi parametrami, sprawdź w sklepie PROMAG!
  • Kotły na Paliwa Stałe - Generują przede wszystkim niezależność w wyborze paliwa. Kotły takie posiadają równomiernie spalanie niezależnie od ilości załadowanego w nim paliwa. Kotły tego rodzaju pozwolą Tobie szybko zaoszczędzić na ogrzewaniu!
  • Kotły Gazowe - Działają na zasadzie gazu ziemnego, wspomagają centralne ogrzewanie z funkcją podgrzewu wody użytkowej. Używane nie tylko jako wspomaganie do CO lecz również często w połączeniu np. z instalacją ogrzewania podłogowego lub grzejników gazowych. Dostępne w ofercie PROMAG

Kominki

Kominki to nie tylko metody ogrzewania pomieszczeń! W dzisiejszych czasach służą coraz częściej jako wystrój do mieszkania. Firma PROMAG posiada wiele różnorodnych kominków, z najwyższej półki! Kominki można podzielić na różne grupy, np. na paliwo. W ofercie PROMAG posiadamy kominki na na drewno, kominki elektryczne, działające na gaz, biokominki (paliwo płynne, etanol lub naftę), oraz kominki wodne.

Zamów bezpłatne konsultacje z Ekspertem OZE!