Kolektory Słoneczne PROMAG

Kolektory słoneczne to urządzenia, dzięki którym możemy korzystać z darmowej eneregii słonecznej do podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz jako wspomaganie centralnego ogrzewania.W naszej ofercie znajdą Państwo przygotowane już zestawy dobierane na podstawie ilości osób korzystających z ciepłej wody jak i również na podstawie powierzchni użytkowej gospodarstwa. Czytaj więcej o kolektorach na naszej stronie poświęconej im całkowicie, tutaj.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

 

45

62a

Kolektory Słoneczne PROMAG

Instalacje Solarne dla Twojego domu.

Nasza firma kompleksowo zajmuje się Instalacją kolektorów słonecznych. Taka instalacja jest obecnie najwydajniejszą formą oszczędności związanych z podgrzewaniem ciepłej wody użytkowej oraz wspomaganiem centralnego ogrzewania. Jest to również najczęściej wybierany typ instalacji kolektorów.

W jaki sposób działają kolektory?

Kolektory słoneczne to urządzenia do zamiany energii promieniowania słonecznego na ciepło. Energia słoneczna docierająca do kolektora zamieniana jest na energię cieplną nośnika ciepła.

Dlaczego my?

Nasza firma z powodzeniem działa na rynku od 15 lat. Pasja oraz zainteresowanie tematem ekologicznego pozyskiwania energii skłoniło nas do zbudowania oferty handlowej na systemy solarne, które pozwalają na pozyskiwanie ciepła oraz prądu elektrycznego z zasobów środowiska naturalnego. O naszym doświadczeniu świadczy ilość wykonanych instalacji która na drugi kwartał 2014 roku wynosi ponad 6200 działających instalacji.

Zalety Instalacji

  • ekologiczne dla środowiska
  • nie emitują odpadów/spalin
  • łatwe w montażu, bezinwazyjne
  • zapewniają 75% potrzeb na gorącą wodę
  • produkcja energii nawet w pochmurne dni
  • dofinansowanie

 

Kolektory Słoneczne

Zamów bezpłatne konsultacje z Ekspertem OZE!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr Telefonu (wymagane)

Miejscowość (wymagane)