Fotowoltaika PROMAG

Panele fotowoltaiczne, nazywane też bateriami słonecznymi przekształcają energię słońca w elektryczną. Panele fotowoltaiczne cieszą się dużym powodzeniem, ponieważ dostarczają spore ilości taniej i odnawialnej energii elektrycznej.Wielką zaletą instalacji z panelami fotowoltaicznymi jest ich bezobsługowość oraz długa żywotność szacowana na blisko 30 lat.

Od września 2014 roku rusza program dofinansowania instalacji elektrowni fotowoltaicznych z którym współpracujemy, obecnie trwa zbieranie wniosków na otrzymanie dofinansowania z tego tutułu w wysokości do 40% inwestycji. Czytaj więcej o Fotowoltaice!

W przypadku dodatkowych pytań zaproszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

gal4r

gal2r

gal3r

 

 

Fotowoltaika

Fotowoltaika PROMAG

 

Dofinansowania Fotowoltaika PROMAG zapewnia Państwu gwarantowane stawki na instalacje PV. Działamy na polskim rynku od 15 lat, oferujemy dofinansowania w ramach programu "PROSUMENT" a także jako jedyni mamy dla Państwa ofertę programu "KONSUMENT". Współpracujemy z "HELP ENERGY" zapewniając Państwu dogodne warunki kredytowe, w niskim oprocentowaniu. Zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie fotowoltaiki. Zajmujemy się począwszy od konsultacji a skończywszy na serwisie, również bezpłatnym. Potrzebuejsz konsultacji? PROSUMENT czy KONSUMENT? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Produkcja Energii?

Dzięki naszym instalacjom fotowoltaicznym FotowoltaikaPROMAG możesz sam produkować prąd dla swoich potrzeb będąc niezależnym od rosnących cen rynkowych energii elektrycznej.

Odsprzedaż Energii?

Elektrownie fotowoltaiczne umożliwiają odsprzedaż nadmiaru bądź całkowitej wyprodukowanej energii elektrycznej do zakładu energetycznego.

Dofinansowanie PROSUMENT?

Realizujemy inwestycje w oparciu o ogólnopolski program dofinansowania -40% PROSUMENT. W ramach realizacji elektrowni fotowoltaicznych zajmujemy się pełną dokumentacją pozwalającą otrzymać dotacje.

Co generuje Fotowoltaika ?

Oszczędność na Rachunkach

Produkcja energi elektrycznej na własny użytek pozwala na obniżenie rachunków z zakładu energetycznego, tym samym pozwala na uniezależnienie od ciągle wzrastających cen na rynku energetycznym.

Wspomaganie Ogrzewania

Sposobów na zastosowanie fotowoltaiki w gospodarstwie domowym jest wiele, jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wspomaganie instalacji C.O czyli zamiana prądu na ciepło w grzejnikach.

Sprzedaż Energii

Nowoczesne instalacje PV pozwalają na odsprzedaż wyprodukowanej energii do zakładu energatycznego, kiedy nie wykorzystujesz energi trafia ona do sieci energetycznej za co otrzymujesz zapłatę

Przykładowe oszczędności w skali roku!

75%

Gospodarstwo Domowe

81%

Przemysł Produkcyjny

67%

Gospodarstwo Rolne

38%

HoReCa

Zamów Bezpłatne Konsultacje z Ekspertem OZE!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr Telefonu (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Temat