Dofinansowania Kolektory Słoneczne Dofinansowania Kolektory Słoneczne

Dofinansowania Kolektory Słoneczne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dofinansowania Kolektory Słoneczne

Kolektory próżniowe

Instalacja kolektorów próżniowych jest obecnie najwydajniejszą formą oszczędności związanych z podgrzewaniem ciepłej wody użytkowej oraz wspomaganiem centralnego ogrzewania. Jest to również najczęściej wybierany typ instalacji kolektorów.

 

Uzyskasz z nami dofinansowanie na kolektory słoneczne! Bez zbędnych formalności, my załatwimy za Ciebie wszystko! Możliwość obniżenia kosztów nawet do -70%. W ramach dofinansowania możesz otrzymać dotację na montaż kolektorów solarnych z kredytem, a także dzięki nowemu programowi, również bez konieczności zaciągania kredytu. Chcesz się dowiedzieć więcej o dofinansowaniu?

Czytaj więcej na stronie odbierzdotacje.pl

 

logo

 

Jedyna forma dofinansowania kolektorów od czerwca 2014

Oferowana forma dofinansowania jest jedyną dostępną dotacją na kolektory słoneczne, poprzednie programy NFOŚiGW zostały wyczerpane a ich powrót planowany jest na początek roku 2015, planowane dofinansowanie wynosić będzie jedynie 20% ale przy założeniu że będzie to połączenie instalacji kolektorów słonecznych z fotowoltaiką.

Uzyskanie dotacji nie wiąże się z spełnieniem warunków NFOŚIGW

Otrzymanie dotacji w obecnej ofercie nie wiąże się już z dostarczaniem dokumentów wymaganych przez NFOŚiGW, formalności z strony klienta zostały ograniczone do minimum wraz z procedurą kredytową która nie wymaga odwiedzin w banku. Wszystkie formalności załatwiamy na miejscu u klienta łącznie z podpisaniem umowy kredytowej.

Dlaczego my?

Bezkolizyjny sposób montażu!

Realizując montaż instalacji dokładamy wszelkich starań aby nie powodowały one żadnych modyfikacji budynku tj. wiercenie, kucie itp. Zazwyczaj instalacje przeprowadzane są kanałami wentylacji lub drogą kominową. W przypadku problemów z poprowadzeniem standardowo instalacji, problem rozwiązuje poprowadzenie jej po zewnętrznej stronie nieruchomości dzięki stosowanej izolacji termicznej rurek miedzianych.

Gwarancja jakości!

Szanowni Państwo, wszystkie oferowane zestawy objęte są 5-letnią gwarancją "door-to-door", kilknaście ekip serwisowych każdego dnia dba oto aby każda zgłoszona awaria została natychmiast usunięta. Każda instalacja przeprowadzana jest zgodnie z wszystkimi normami bezpieczeństwa. Za jakością realizowanych przez nas montaży świadczy głównie ich ilość która sięga już ponad 6700 instalacji solarnych w gospodarstwach domowych.

Koniecznie sprawdź naszą ofertę na stronie poświęconej Kolektorom PROMAG tutaj, oraz na naszym portalu OdbierzDotacje.pl.