Dofinansowania Fotowoltaika

Dofinansowania Fotowoltaika

Dofinansowania Fotowoltaika

 

Dofinansowania Fotowoltaika

Dofinansowania Fotowoltaika PROMAG zapewnia Państwu gwarantowane stawki na instalacje PV. Działamy na polskim rynku od 15 lat, oferujemy dofinansowania w ramach programu "PROSUMENT" a także jako jedyni mamy dla Państwa ofertę programu "KONSUMENT". Współpracujemy z "HELP ENERGY" zapewniając Państwu dogodne warunki kredytowe, w niskim oprocentowaniu.

Zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie fotowoltaiki. Zajmujemy się począwszy od konsultacji a skończywszy na serwisie, również bezpłatnym.

Dofinansowania fotowoltaika to zakup oraz montaż nowych instalacji i mikroinstalacji OZE do produkcji energii elektrycznej (fotowoltaiki) lub ciepła i energii elektrycznej (połączone w jedną instalację lub oddzielne instalacje w budynku), dla potrzeb budynków mieszkalnych jednorodzinnych lub wielorodzinnych. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie FotowoltaikaPromag.

PROSUMENT

Dla modernizacji i nowych instalacji PV

Dofinansowania Fotowoltaika i PROSUMENT to program realizowany dla mikroinstalacji OZE mająca na celu pozyskiwanie energii odnawialnej, program obejmuje zakup oraz montaż instalacji PV. Przewidziana dotacja na fotowoltaikę w latach 2014-2015 wynosi 40%, a po roku 2015 już 30%. Program wdrażany będzie za pomocą banku oferując bardzo preferencyjny kredyt.

KONSUMENT

Tylko dla nowych instalacji PV

Program przewidziany na rok 2015 mający za zadanie pomoc w dofinansowaniu mikrosinstalacji fotowoltaicznych, zgodnie z nową ustawą OZE. Dofinansowanie polega na dopłacie w wysokości 30-60% kosztów kwalifikowanych dla nowo powstałych instalacji PV. Program realizowany przez naszą firmą w ramach programu HELP ENERGY zapewnia kredyt nisko oprocentowany 3,6% poprzez bank CREDIT AGRICOLE.