INFORMACJE O FIRMIE

Firma PROMAG działa na polskim rynku od ponad 15 lat, dzięki uczciwej polityce handlowej, oraz stanowczości w zaplanowanej strategii okres ten pozwolił nam na zbudowanie silnej pozycji na rynku. Pasja oraz zainteresowanie tematem ekologicznego pozyskiwania energii skłoniło nas zbudowania oferty handlowej o systemy solarne pozwalające na pozyskiwanie ciepła oraz prądu elektrycznego z zasobów środowiska naturalnego.

Wsparcie klienta

Zapewniamy kompleksową instalację dla Ciebie i Twojej rodziny. Posiadamy własny zespół monterski. Ponadto udzielamy gwarancji na poszczególne produkty wraz z serwisem na terenie całego kraju. Nasi konsultanci zawsze pomogą dobrać Tobie odpowiednią instalację, i pomogą skorzystać z dotacji.

O firmie PROMAG

HISTORIA

O firmie PROMAG POLSKAFirma Promag powstała na początku 1999 roku jako firma usługowo-handlowa z zakresu projektowania, doradztwa, montażu oraz serwisu instalacji centralnego ogrzewania głównie z odnawialnymi źródłami energii. Poprzez kilkunastoletnie doświadczenie, oraz wiedzę techniczną z zakresu ciepłownictwa dostarczamy swoim klientom nowoczesne rozwiązania za przystępną cenę. Nasze projekty uzyskały uznanie wśród ponad 8500 klientów indywidulanych w całym kraju, w budynkach użyteczności publicznej, halach produkcyjnych, ale także w inwestycjach objętych programami unijnymi dotyczącymi odnawialnych źródeł energii. Jesteśmy potentatem na rynku polskim w sprzedaży armatury hydraulicznej takiej jak kolektory słoneczne, fotwoltaiki, wymienniki ciepła, zawory trójdrożne i wiele innych. Jako jedyni współpracujemy z fundacją HELP ENERGY, o której więcej przeczytasz tu. Ponadto o firmie i jej jakości świadczą przede wszystkim certyfikaty oraz ..

Panele PV

Nasze panele to gwarancja producenta!

Instalujemy polskie panele fotowoltaiczne, wykonane w całości przez polskiego producenta Argom GROUP. Kluczem do otrzymania ogniwa niezywkle trwałego jest nie tylko doświadczenie ale i technologia. Panele posiadają atesty oraz ważne certyfikaty zgodności. Wysoka jakość zastosowanych tworzyw zapewnia dłuższą pracę i wytrzymałość ogniw nawet w najcięższych warunkach pogodowych. Zachęcamy do zapoznania się z procesem produkcji paneli PV.

Argom Group

Czytaj więcej o panelach oraz ich produkcji tutaj.

Argom GROUP

15 LAT Doświadczenia

Firma PROMAG działa na rynku od 1999 roku ciągle rozszerzając swoją ofertę o nowe rozwiązania technologiczne.


 

8.500 tys Realizacji

O firmie świadczy przede wszystkim już ponad 8500 instalacji zamontowanych na terenie całego kraju.


 

Realizujemy dotacje

Współpracujemy ze wszystkimi programami dofinansowania instalacji grzewczych oraz fotowoltaicznych.


 

Nasz zespół wciąż się rozwija i powiększa

Chcesz dołączyć do zespołu PROMAG? Nabyć nowe umiejętności z zakresu OZE i instalacji Fotowoltaicznych? Sprawdź kogo poszukujemy tutaj.

Ponad 45 Ekip Montażowych

Działamy na terenie całej Polski. Dojeżdżamy do klienta w każdym miejscu. Montaż średnio trwa 1 dzień!

20 Ekip Serwisowych

Dotrzemy do każdego miejsca w kraju! Zapewniamy gwarancję na Panele 10 lat, Urządzenia 5, Rękojmi 3 lata!

37 Przedstawicieli Techniczno-Handlowych!

Posiadamy wykwalifikowanych profesjonalistów gotowych dojechać do Ciebie i pomóc Tobie z wyborem!

Next Previous Opinie o Firmie